A 2013-2014. tanév versenyei, eredményei

 

Időpont Verseny Fajta Település Hely Résztvevő Osztály
2013.09.23.

Richter-Kupa

 

területi Ecséd   Baranyi Adrián 6.
Farkas Ádám 6.
Bene György 6.
Vályi Fábián 5.
Német Alexander 5.
Szőke Erik 5.
Fényes Richárd 5.
Orosz Krisztián 5.
Beregi Dávid 8.
  Kodály-Kupa Atlétika

 

területi

 

 

Hatvan

3. Bóna Dávid 8.
Farkas Dávid 7.
Kovács Barnabás 7.
Orosz Mariann 6.
Rabb Edina 8.
 

Állatok világ-napja

területi Boldog 5. Nagy Lúcia 6.
László Abigél 6.
Hartman Helga 6.
  Diákolimpia országos Zagyvaszántó 2. Vályi Fábián 5.
Farkas Ádám 6.
Bene György 6.
Egri István 6.
Német Alexander 5.
Fényes Richárd 5.
Orosz Krisztián 5.
Szőke Erik 5.
Baranyi Adrián 6.
 

 

Bolyai Matematika Verseny

országos Eger   Pajkos Barnabás 8.
  Mezei futóverseny területi Hatvan   Bóna Dávid 8.
Beregi Dávid 8.
Kovács Barnabás 7.
Podonyi István 7.
Bene György 6.
Orosz Krisztián 5.
Fényes Richárd 5.
Német Alexander 5.
  Diákolimpia országos Ecséd 2. Kun Krisztián 8.
Bóna Dávid 8.
Farkas Ádám 6.
Farkas Dávid 7.
Bene György 6.
Vályi Fábián 5.
 

Nyelvhelyességi vetélkedő

területi Apc   Sipkó Evelin 5.
Tóth Ákos 5.
László Abigél 6.
Budai Vivien 6.
Sulyok Zsófia 7.
Simon Janka 7.
Balogh Ágnes 8.
Martonosi Henrietta 8.
  Bolyai Matematika Verseny országos Eger 2. Pajkos Barnabás 8.
  Kézilabda területi

Hatvan

4. Szücs Tifani 7.
Juhász Dzsenifer 7.
Antal Vivien 7.
Morvai Regina 6.
Nagy Lúcia 6.
László Abigél 6.
Berki Rebeka 6.
Rácz Vivien 6.
Pompor Petra 4.
 

Hittan verseny

régiós Eger 6. Martonosi Henrietta 8.
Pajkos Barnabás 8.
Balogh Ágnes 8.
  Kézilabda területi Hatvan 4. Juhász Dzsenifer 7.
Szücs Tifani 7.
Sebők Henrietta 7.
Susán Luca 7.
Rabb Martina 8.
Orosz Mariann 6.
László Abigél 6.
Rabb Edina 8.
Jakub Patrícia 8.
  Bajza Matekverseny területi Hatvan   Martonosi Henrietta 8.
  Balogh Ágnes 8.
9. Pajkos Barnabás 8.
  Viski Bíborka 8.
  Kun Krisztián 8.
  Jakub Patrícia 8.
  Simon Janka 7.
  Futball területi Hatvan   Kun Krisztián 8.
Beregi Dávid 8.
Bóna Dávid 8.
Farkas Dávid 7.
Farkas Ádám 6.
Bene György 6.
  Helyesírási verseny megyei Adács 5. Budai Vivien 6.
  László Abigél 6.
  Simon Janka 7.
  Balogh Ágnes 8.
  Kazinczy Szép-kiejtési Verseny helyi Apc   Vajda Luca 7.
3. Simon Janka 7.
  Podonyi István 7.
1. Erdélyi milán 7.
  Válóczi Patrik 6.
1. Budai Vivien 6.
3. Dancsok Dorottya 6.
2. Nagy Lúcia 6.
  Morvai Regina 6.
3. László Abigél 6.
  Hartman Helga 6.
  Kun Krisztián 8.
  Adorján Martin 8.
  Zsólyomi Dominik 8.
  Martonosi Henrietta 8.
  Gulics Bendegúz 8.
2. Jakub Patrícia 8.
  Rabb Éva 5.
  Hordós Zoltán 5.
  Sipkó Evelin 5.
  Petrolán Eszter 5.
  Aranyszáj Szépolvasó Verseny helyi Apc   Nagy Ákos 3.
Bige Boglárka 3.
Hartányi Vincent 3.
Simon Levente 3.
Bognár Bettina 3.
Varga Fanni 3.
Orosz Péter 4.
Juhász Mira 4..
Pajkos Fanni 4.
Gulics Amina 4.
Kovács Ákos 4.
Gazda Izabella 4.
  Kazinczy Szép Magyar Beszéd területi Apc 2. Budai Vivien 6.
1. Erdélyi Milán 7.
  Aranyszáj Szépolvasó verseny területi Apc   Bige Boglárka 3.
Pajkos Fanni 4.
Gulics Amina 4.
  Zrínyi Matematika Verseny országos Hatvan   Almási Csaba 2.
27. Miczki Ferenc 2.
  Hartyányi Vincent 3.
  Nagy Ákos 3.
  Simon Levente 3.
  Gazda Izabella 4.
  Gulics Amina 4.
  Sipkó Evelin 5.
  Tóth Ákos 5.
  Morvai Regina 6.
  Nagy Lúcia 6.
  Erdélyi Milán 7.
  Pajkos Alex 7.
15. Simon Janka 7.
  Sulyok Zsófia 7.
  Balogh Ágnes 8.
  Kun Krisztián 8.
22. Pajkos Barnabás 8.
  Hevesy György  Kémia Verseny területi Hatvan 3. Pajkos Barnabás 8.
 

Hevesy György Kémia Verseny

megyei Eger 9. Pajkos Barnabás 8.
  Versmondó verseny területi Petőfibánya   Sipkó Evelin 5.
3. László Abigél 6.
  Vajda Luca 7.
2. Bangó Amanda 1.
3. Pajkos Fanni 4.
  Müller Melissa 2.
  Hartyányi Vincent 3.
  Futball területi Hatvan   Vályi Fábián 5.
Fényes Richárd 5.
Német Alexander 5.
Orosz Krisztián 5.
Szőke Erik 5.
Farkas Ádám 6.
Bene György 6.
Baranyi Adrián 6.
 

Geoszféra vetélkedő

 

megyei Hatvan 1. Pajkos Barnabás 8.
Jakub Patrícia 8.
Balogh Ágnes 8.
Martonosi Henrietta 8.
  Kazinczy Szép Magyar  Beszéd országos Kisújszállás bronz Erdélyi Milán 7.
  Kézilabda területi Hatvan   Susán Luca 7.
Szücs Tifani 7.
Juhász Dzsenifer 7.
Nagy Lúcia 6.
László Abigél 6.
Orosz Mariann 6.
Berki Rebeka 6.
Morvai Regina 6.
 

Angol verseny

területi Hatvan   Pajkos Barnabás 8.
Balogh Ágnes 8.
Martonosi Henrietta 8.
Jakub Patrícia 8.
  Föld napja verseny régiós Füzesabony 6. Gulics Amina 4.
Pajkos Fanni 4.
Simon Levente 3.
Hartyányi Vincent 3.
  Kisokos területi Apc   Gazda Izabella 4
Kovács Ákos 4.
Bige Boglárka 3.
Nagy Ákos 3.
  Zagyvaság Népmesemondó Verseny területi Petőfibánya különdíj Nagy Lúcia 6.
2. Hartman Helga 6.
  Viski Márton 1.
  Bangó Amanda 1.
  Perczel Patrik 2.
  Almássy László Földrajz Verseny régiós Miskolc 3. Jakub Patrícia 8.
Martonosi Henrietta 8.
Simon Janka 7.
Pajkos Barnabás 8.
  Rákligás vetélkedő területi Rózsaszent-márton 1. Hartman Helga 6.
Nagy Lúcia 6.
Dancsok Dorottya 6.
Budai Vivien 6.
  Apáczai Kupa területi Apc 3. Német Alexander 5.
Vályi Fábián 5.
Fényes Richárd 5.
Bene György 6.
Farkas Ádám 6.
Baranyi Adrián 6.
Kun Krisztián 8.
Beregi Dávid 8.
Bóna Dávid 8.
Farkas Dávid 7.
  Hon-és népismeret Szülőföldünk területi Rózsaszent-márton   Budai Vivien 6.
Kovács Barnabás 7.
Nagy Lúcia 6.
Dancsok Dorottya 6.
  Harmatcsepp országos Pécel   Miczki Ferenc 3.
  Simon Levente 3
  Hartyányi Vincent 3.
  Honvédelmi vetélkedő megyei Eger 1. Erdélyi Milán 7.
Pajkos Alex 7.
Müller Gábor 7.
  Hon-és népismeret országos Isaszeg 9. Pajkos Barnabás 8.
Kovács Barnabás 7.
Pajkos Alex 7.
Balogh Ágnes 8.
  Harmatcsepp levelezős Pécel   Nagy Ákos 3.
Miczki Ferenc 2.
Simon Levente 3.
Hartyányi Vincent

3.

  Harmatcsepp

 

országos

döntő



 
Pécel

 
7. Simon Levente 3.
8. Hartyányi Vincent 3.
8. Miczki Ferenc 2.

0.043 mp