VERSENYEK 2014-2015.

 

Legsikeresebb versenyeredmények

2014-2015. tanév

 

  • Simon Janka , Sulyok Zsófia, László Abigél

              -  füzesabonyi egyházmegyei  történelemverseny

1. helyezés

 

  • Simon Janka

-  Országos Lotz szövegértési és helyesírási verseny

megyei 1. helyezett

 

  • Budai Vivien

             -  országos Kazinczy szép magyar beszéd verseny

bronz fokozat

 

  • Müller Melanie  

             -  Közlekedésbiztonsági rajzpályázat

2. helyezés

 

  • Vajda Luca  

             -  Rendőrségi versíró pályázat  

2. helyezett

 

  • Sulyok Zsófia

-  országos Teleki Pál földrajzverseny 

megyei 9. helyezett

 

  • Dancsok Dorottya,Nagy Lúcia,  Bene György,
  • Válóczi Patrik

  -   Hertelendy honvédelmi verseny  

megyei 5. helyezett

 

  •  Hartman Helga

-  Zagyvaság mesemondó verseny  

2.helyezett

 

  • Pajkos Fanni  

- Zagyvaság mesemondó verseny

3. helyezett

 

  • Kovács Barnabás, Simon Janka, Sulyok Zsófia,
  • Vajda Luca

  -  isaszegi József Attila verseny

5. helyezés

 

  • Kovács Barnabás, Simon Janka, Sulyok Zsófia,
  • Vajda Luca

-   megyei hittanverseny

 6. helyezett

 

  • Simon Janka, Vajda Luca , László Abigél, Budai Vivien  

-  miskolci Almássy egyházmegyei földrajzverseny

 2. helyezett

 

  • Pajkos Fanni, Gulics Amina, Gazda Izabella  

-  megyei környezetismereti verseny

5. helyezett

 

  • Simon Levente, Bige Boglárka, Hartyányi Vincent  

- megyei környezetismereti verseny

  6. helyezés

 

  • Simon Janka , Vajda Luca,Nagy Lúcia

-  hatvani Bajza József gimnázium Geoszféra verseny

4. helyezett  

 

  • Müller Gábor, Kovács Barnabás, Farkas Dávid,
  • Erdélyi Milán

-  katasztrófavédelmi verseny

6. helyezett

 

Ezeken túl számos matematika, versmondó és  sportvetélkedőn,rajzpályázaton jeleskedtek diákjaink.

Emellett az iskolai és a községi rendezvények állandó szereplői voltak.

 

 

GRATULÁLUNK NEKIK!

BÜSZKÉK VAGYUNK RÁJUK!

 

 

 

TANULÓINK VERSENYEREDMÉNYEIHEZ

GRATULÁLUNK!

 

 

 

TEREMATLÉTIKA

versenyen voltunk

2015.03.03.

- A hatvani területi atlétikai versenyen Fodor Flórián (1.o.) 30 induló közül 3. helyezést ért el futásban,

míg az 1-2.o. lányok csapatversenyében iskolánk a 2. helyen végzett.

Csapattagok: Farkas Brigitta, Kakucska Boglárka, Bódi Jázmin, Mészáros Nóra,Müller Melissa, Müller Melanie

Gratulálunk!

 

 

 

 

0.033 mp